Partnerzy

25% rabatu na wszystkie kompleksowej renowacji obuwia w Butzzers

[ZAMÓW KARTĘ]

 

Wydaje Ci się, że Twoje buty nie przetrwają już kolejnego sezonu? Ich wygląd pozostawia wiele do życzenia, a nos podpowiada Ci, że lepiej nie nosić ich w towarzystwie? To znak, że Twoje obuwie potrzebuje małego SPA! Zapraszamy do skorzystania z pomocy lokalnej firmy Butzzers, która specjalizuje się w przywracaniu starym i zniszczonym butom dawnego blasku i świeżości. Z VIP Kartą płacisz za wszystkie usługi zapłacisz 25% mniej!

 

Kim są Butzzers?

 

Pamiętasz ten moment, kiedy byłeś zmuszony wyrzucić swoje ulubione buty, bo nie nadawały się już do chodzenia? Chłopaki z firmy Butzzers mieli tak samo. Tylko oni zamiast pędzić do sklepu po nowiutkie obuwie, zaczęli zastanawiać się nad tym, co zrobić, by dać swoim starym trampkom drugie życie. Z czasem stało się to ich pasją, a dziś jest już sposobem na życie. Firma Buttzers, którą tworzą Jakub Kimbar i Mateusz Zawadzki, pomaga odświeżyć i odnowić zniszczone buty, przywracając im dawną świeżość i blask.

 

Jak działają Butzzers?

 

Butzzers oferują różne formy odświeżania butów: od zwykłego czyszczenia z impregnacją, przez ozonowanie, polerowanie aż po zaawansowaną renowację. By skorzystać z tych usług, wystarczy przyjść z butami do siedziby na Wyszyńskiego 20 – tu chłopaki szybką ocenią sytuację i dokonają wyceny. Jeśli nie masz możliwości stawić się osobiście, możesz też wysłać zdjęcie butów za pośrednictwem maila lub Facebooka, a buty – pocztą.

 

Skorzystaj ze zniżki z VIP Kartą!

 

Na każdego posiadacza VIP Karty, który skorzysta z pomocy Butzzers czeka atrakcyjna zniżka obejmująca wszystkie rodzaje oferowanych przez nich usług. Dzięki naszej karcie zapłacisz:

 

 od 21,75 zł zamiast 29 zł za czyszczenie podstawowe (czyszczenie + zapach + impregnacja),

 od 33,75 zł zamiast 45 zł za czyszczenie premium (czyszczenie + zapach + impregnacja + ozonowanie + zmiana sznurowadeł),

 od 52,50 zł zamiast 70 zł za renowację (zakres prac ustalany indywidualnie),

 15 zł zamiast 20 zł za ozonowanie (pozbywanie się bakterii, zapachu i grzybów),

 11,25 zamiast 15 zł za impregnację,

 22,50 zł zamiast 30 zł za pastowanie/polerowanie.

 

Więcej informacji na temat Butzzers oraz ich oferty, uzyskasz na fan page’u firmy oraz na jej stronie internetowej.

 

[ZAMÓW KARTĘ]

 

RENOWACJA OBUWIA OLSZTYN

 

BUTZZERS

kompleksowa renowacja obuwia

ul. Wyszyńskiego 20

10-445 Olsztyn

tel. 694 884 794

 

 

 

Tags: inne

Drukuj

Ta strona wykorzystuje pliki cookies