Partnerzy

10% rabatu na wszystkie dania w Barze Familijnym

Dodatkowo 10% rabatu na organizację przyjęć okolicznościowych w Barze Familijnym - sprawdź TUTAJ.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! Kartę VIP upoważniającą do zniżek kupisz także na miejscu, w Barze Familijnym- w promocyjnej cenie.

 

Bar familijny to pyszne miejsce, które przeniesie Cię do czasów dzieciństwa, kiedy mama przygotowywała Ci domowej roboty pierogi, naleśniki i soczystego schabowego – od serca. Teraz do wszystkich tych smaków możesz wrócić w lokalu przy zbiegu ulic Kanta i Herdera, a dzięki VIP Karcie zrobisz to z 10% zniżką!

 

Bar Familijny – pysznie i niedrogo

 

...a z kartą VIP jeszcze taniej! Menu Baru Familijnego jest bogate w dania kuchni polskiej, codziennie zaskakując klientów nowymi potrawami, których można skosztować na miejscu lub w swoim domu – lokal realizuje bowiem dowozy na terenie całego Olsztyna. Bar Familijny przygotowuje również catering dla firm, a także dla wycieczek szkolnych, oferując im całodniowe wyżywienie z prowiantem suchym włącznie.

 

VIP Karta upoważnia Cię do 10% zniżki na wszystkie dania. Dzięki niej zapłacisz:

salony fryzjerskie olsztyn 4,50 zł (zamiast 5 zł) za rosół, pomidorową lub zupę dnia,

salony fryzjerskie olsztyn 7,20 zł (zamiast 8 zł) za kotleta schabowego, medalion drobiowy lub grillowaną pierś z kurczaka,

salony fryzjerskie olsztyn 8,90 zł (zamiast 9,90 zł) za naleśniki,

salony fryzjerskie olsztyn 8,90 - 10,80 zł (zamiast 9,90 - 12 zł) za pierogi.

 

Więcej pysznych propozycji dla siebie, całej Twojej rodziny i znajomych znajdziesz na stronie internetowej baru oraz na jego fan page’u.

 

BAR MLECZNY OLSZTYN

 

Bar Familijny

ul. Herdera 26a

10-691 Olsztyn

tel. 89 542 04 04

 

Tags: RESTAURACJE

Drukuj

Ta strona wykorzystuje pliki cookies