Partnerzy

25% rabatu na indywidualne projekty graficzne w Blacklines Graphics

Blacklines Graphics to nowoczesne studio graficzne, działające w branży produkcji odzieży streetwear'owej. Specjalizujemy się w indywidualnych projektach graficznych oraz przeszyciach. Tym co nas wyróżnia jest szczególna dbałość o jakość powstałych produktów. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dobieramy zawsze najlepszą dzianinę i dodatki krawieckie.

 

Spośród firm na ogólnopolskim rynku wyróżnia nas minimalna ilość w zamówieniu, która wynosi 50 szt. Jest to oferta dedykowana mniejszym przedsiębiorcom, ponieważ przede wszystkim chcemy dopasować się do Twoich możliwości i zapotrzebowania na produkcję. Rosnąca ilość sztuk w zamówieniu obniża koszt produkcji i wpływa na cenę końcową. Cena ulega zmianie w progach 50, 100 i 300 sztuk.

 

Jako jedyni w Polsce realizujemy nakład z autorskim nadrukiem już od 1 sztuki łącznie lub z indywidualnym projektem graficznym na najwyższej jakości koszulkach ze szwalni (dzianina 210g). Nanosimy nadruki na t-shirty, bluzy, spodnie, kurtki wybranymi przez Was metodami druku. Dzięki współpracy z Blacklines Graphics zdobywasz możliwość stworzenia niepowtarzalnej linii ubrań swojego brandu, czy też autorskiej kolekcji t-shirtów. Zapraszamy do współpracy.

 

Olsztyńska Karta Rabatowa pozwala Ci na jednorazowy zakup logotypu lub wybranej przez państwa grafiki.

 

ZAMÓW KARTĘ i korzystaj z rabatów!

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej witrynie internetowej oraz pod nr tel.: 883 163 873

 

 

Blacklines Graphics

tel. 883 163 873

blacklines.pl

 

 

 

Tags: BIZNES, inne

Drukuj