Partnerzy

5-10% rabatu na wybrane zestawy w Fit King Catering

 

 10% zniżki na zestawy o kaloryczności 900-1600 (kod rabatowy: rabatol10)

 5% zniżki na zestawy o kaloryczności 2000-3000 (kod rabatowy: rabatol5)

 Dotyczy wszystkich rodzajów diet!

 

Przy zamówieniach on-line prosimy wpisać hasło "rabatol10" lub "rabatol5" w polu kod kuponu oraz nr karty rabatowej w dodatkowej rubryce (numer karty RABATOL) przed dokonaniem płatności.

 

Fit King Catering to jedyny w swoim rodzaju, profesjonalny catering dietetyczny, działający lokalnie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w Olsztynie i okolicach. Oferujemy Państwu zestawy posiłków odpowiednio zbilansowane pod kątem mikro i makro składników bazujące przede wszystkim na świeżych, sezonowych i wysokiej jakości produktach.

 

 

Co nas wyróżnia?

 

W naszej kuchni mocną uwagę stawiamy na różnorodność dań, ich niepowtarzalny smak, zachowując przy tym wszelkie normy i zalecenia dietetyczne dzięki czemu serwowany przez Nas catering dietetyczny jest bogaty w niezbędne dla naszego organizmu witaminy, minerały oraz inne składniki odżywcze zachowując przy tym wspaniały i wyrazisty smak.

 

Wielką zaletą firmy jest nasz zespół składający się ze specjalistów w dziedzinie gotowania, dietetyki oraz technologii żywności. Wspaniała współpraca na polu dietetyka z szefem kuchni przy tworzeniu menu cateringowego daje efekty oryginalnych i urozmaiconych potraw bilansując je w ustalone i odpowiadające Państwa potrzebom wartości energetyczne.

 

Koniec już z nudnymi, monotonnymi posiłkami. Zapomnijcie o restrykcyjnych dietach często opartych o nieprzemyślane głodówki. Dołączcie do grona Klientow firmy Fit King Catering i stańcie się Królami i Królowymi swojego zdrowia, samopoczucia i wspaniałej fit sylwetki!

 

Więcej informacji, oraz formularz zamówienia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do śledzenia nas w mediach społecznościowych na fanpage'u oraz na instagramie pod nazwą fit_king_catering. 

 

ZAMÓW KARTĘ i korzystaj z rabatów!

 

 

Fit King Catering

ul. Boenigka 9

10-686 Olsztyn

tel. 608747691

 

Uwagi:

* 1 karta upoważnia do zniżki posiadacza karty

* podczas składania zamówienia należy wskazać w formularzu w pozycji „uwagi" nr karty rabatowej.

* rabat nie łączy się z innymi promocjami

 

Tags: RESTAURACJE, BIZNES, ZDROWIE, sport

Drukuj