Partnerzy

15% rabatu na torty, ciasta i inne wypieki firmy Gastronomia Strzelec

 

34zł zamiast 40zł za 1kg wypieków (ciasta, torty itp.) w firmie Gastronomia Strzelec (siedziba w Restauracji Laguna).

 

Oto jeden z najsmaczniejszych i najsłodszych rabatów w naszej ofercie! Imponujące dzieła sztuki, a przede wszystkim przepyszne, kulinarne cuda, czyli torty, przygotowane pod okiem prawdziwego cukierniczego wirtuoza!

 

Dzięki wypiekom z Gastronomii Wojciecha Strzelca w wyjątkowy sposób uczcisz każdą uroczystość – od urodzin aż po ślub – a Twoi goście znajdą się w kulinarnym siódmym niebie! Sekret ciast Pana Wojciecha to wyjątkowa kombinacja pasji i wieloletniego doświadczenia, które nasz olsztyński cukiernik zdobywał pod okiem wybitnych kulinarnych ekspertów w Polsce i za granicą.

 

Dziś jego słodkimi dziełami zachwyca się cały Olsztyn. Ty też możesz dołączyć do grona wielbicieli opisywanych słodkości, korzystając z naszego atrakcyjnego rabatu!

 

Olsztyńska Karta VIP upoważnia do 15% zniżki na torty, ciasta i wypieki w Gastronomii Wojciecha Strzelca. Korzystając z rabatu, możesz zjeść ciastko i... mieć ciastko, bo za zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł sobie kupić kolejne! :)

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej i do delektowania się słodkimi, olsztyńskimi rabatami!

 

 

Gastronomia Strzelec

(Restauracja Laguna)

ul. Piłsudskiego 69b

10-449 Olsztyn

tel. 515 114 652

 

Tags: RESTAURACJE, BIZNES

Drukuj