Partnerzy

50% rabatu na jednorazowe wejścia na siłownię w Body Perfect

Dodatkowo 10% rabatu na masaże i zabiegi SPA - sprawdź TUTAJ.

 

ZAMÓW KARTĘ i korzystaj z promocji!


Potrzebujesz chwili błogiego relaksu? A może solidnego treningu, który wyrzuci z Ciebie cały stres i przy okazji pozwoli zgubić zbędne kilogramy? Każdą z tych potrzeb spełnisz w jednym miejscu, którym jest klub Body Perfect na ulicy Kętrzyńskiego. Posiadacze naszej karty mogą liczyć tam na atrakcyjne zniżki!

 

Body Perfect to jeden z najlepszych olsztyńskich klubów fitness, gdzie możesz skorzystać z szerokiej gamy usług: od treningu na siłowni, przez łaźnię turecką aż po relaksujące masaże. W tym miejscu doskonale zadbasz o swoje ciało – spalając nadprogramowe kilogramy na siłowni, ujędrniając ciało na zajęciach fitness czy trenując pole dance. Nie mniej zadowolony będzie Twój duch po odprężających masażach oraz spektakularnych i luksusowych rytuałach SPA – jednych takich w Olsztynie! Przyjdź i przekonaj się sam(a)!

 

Każdy posiadacz Olsztyńskiej Karty Rabatowej jest upoważniony do skorzystania ze zniżek na masaże i zabiegi SPA, a także na jednorazowe wejścia na siłownię. Dzięki rabatowi za wspaniale kojący masaż 25-minutowy zapłacisz jedyne 31,50 zł, a za 55-minutowy – tylko 67 złotych! Jeśli zaś chodzi o jedyny w swoim rodzaju rytuał Hammam, który rozpoczyna się sauną na podczerwieni, a kończy na podgrzewanym marmurowym łożu – tę prawdziwą rozkosz dla zmysłów otrzymasz za jedyne 90 złotych!

 

To jednak nie wszystko – dzięki Karcie możesz również skorzystać ze zniżki na jednorazowe wejścia na siłownię, w ramach których możesz także wziąć udział w zajęciach fitness i sesji w saunie. Wejście z naszą kartą kosztuje 50% taniej! Zapraszamy!

 

Więcej informacji na temat oferty Body Perfect znajdziesz na stronie internetowej klubu oraz jego fan page’u.

 

ZAMÓW KARTĘ 

 

 

Body Perfect

fitness, welness & spa

ul Kętrzyńskiego 5

10-506 Olsztyn

tel. 89 612 97 97

 

Tags: ZDROWIE, sport

Drukuj