Partnerzy

25% rabatu na 2 godziny gry w kręgle lub 20% na 1 godzinę w Family Bowling Center - Kręgielnia TEN#CODE w Olsztynie na Jarotach

Kręgle to nie tylko świetny pomysł na spędzenie miłych chwil ze znajomymi, ale również porządna dawka aktywności i energii połączona ze szczyptą pozytywnej rywalizacji. Dzięki Olsztyńskiej Karcie Rabatowej ta wyjątkowa zabawa kosztuje Cię mniej – do grona naszych partnerów dołączyła bowiem Kręgielnia na Jarotach!

 

ZAMÓW KARTĘ i korzystaj z promocji!

 

Kręgle na Jarotach – dlaczego warto?

 

Istnieje co najmniej 5 powodów, dla których warto skorzystać z oferty jarockiej kręgielni:

1) to świetnie wyposażone miejsce, z 8 torami bowlingowymi,

2) przy torach znajduje się doskonale wyposażony bar serwujący przekąski i napoje, którymi umilisz sobie czas pomiędzy rundami,

3) w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy bardzo miłej obsługi, która postara się rozwikłać najbardziej nurtujące Cię bowlingowe rozterki,

4) znajdziesz tu masę dodatkowych atrakcji: dart, bilard, piłkarzyki, cymbergaj,

5) koszt wynajęcia toru na godzinę taniej o 20%, a na 2 godziny aż 25% mniej – tylko dla posiadaczy VIP karty!

 

Family Bowling Center kręgielnia TEN#CODE na Jarotach to nowoczesna ośmiotorowa kręgielnia – tory, kule, kręgle, maszyny do ustawiania kręgli oraz system obliczania i zobrazowania zdobytych punktów składają się na najwyższej jakości wyposażenie torów oraz osprzęt firmy AMF. Kręgielnia posiada również profesjonalną maszynę do smarowania torów, która jest w stanie zapewnić grę na bardzo wysokim poziomie. Wszystko to zapewnia idealne i profesjonalne warunki do GRY W KRĘGLE (BOWLING).

 

Na terenie Family Bowling Center czynny jest bar z napojami i przekąskami (dostępny jest również catering). Można skorzystać z cymbergaja, piłkarzyków, darta (2 maszyny) oraz bilardu (4 stoły). Kręgielnia oferuje szereg zniżek, a także miłą i fachową obsługę, oferującą instruktaż oraz pomoc!

 

Istnieje możliwość wcześniejszego otwarcia kręgielni po dokonaniu w dniach poprzedzających rezerwacji. O godzinie zamknięcia decyduje ostatni klient korzystający z torów bowlingowych.

 

Family Bowling Center to klimatyczne miejsce, do którego możesz wybrać się ze znajomymi, urządzić tu imprezę integracyjną, zabawę urodzinową, a także wziąć udział w organizowanych tu zawodach.

 

Dzięki naszej karcie zyskujesz nawet 25% rabatu na grę w kręgle dla całej grupy na 1 torze. Olsztyńską Kartę VIP możesz kupić także na miejscu w Kręgielni w promocyjnej cenie! 

 

Sprawdź szczegółową ofertę kręgielni na stronie internetowej firmy i zobacz, jakie nowości serwują swoim Klientom na fan page'u.

Obowiązkowa rezerwacja telefoniczna pod nr: 89 527 16 00.

 

 

Family Bowling Center

Kręgielnia Ten#code

na Jarotach w Olsztynie

ul. Boenigka 29

10-686 Olsztyn

tel. 89 527 16 00

  

 

Tags: DZIECI, atrakcje, sport, WAKACJE

Drukuj