Partnerzy

20% rabatu na 20 minutowe loty oraz 15% rabatu na 30 minutowe loty na Flyboard® (Plaża Miejska w Olsztynie)

149zł zamiast 190zł za loty 20-minutowe oraz 249zł zamiast 290zł za loty 30-minutowe na Flyboard® w Olsztynie (Plaża Miejska - Jezioro Ukiel).

 

W cenie pakietu otrzymujesz także:

salony fryzjerskie olsztyn pamiątkowe nagranie lotu kamerką GoPro Hero 4

salony fryzjerskie olsztyn wyposażenie niezbędne do bezpiecznego lotu: pianka, kamizelka, kask

salony fryzjerskie olsztyn szkolenie przez instruktora zapewniające bezpieczne akrobacje (nie wlicza się do czasu lotu)

 

ZAMÓW KARTĘ i korzystaj z promocji!

 

Poznaj zupełnie nową odsłonę sportów wodnych oraz zobacz świat z zupełnie innej perspektywy dzięki FLYBOARD®! Łatwemu do opanowania, ekscytującemu sportowi, który pozwala spełnić marzenie tysięcy ludzi o lataniu. Nurkuj, pływaj z zawrotną prędkością i unoś się 13 metrów nad wodą.

 

FLYBOARD® zasilany jest przez turbinę skutera wodnego, której moc wraz z 18-metrowym wężem zasysającym wodę pozwala wznieść się na wysokość nawet 13 metrów. Ten prosty, zapewniający dużą dawkę adrenaliny sport wprawił w osłupienie ludzi na całym świecie. Do rozpoczęcia swojej przygody potrzebujesz zaledwie kilku minut szkolenia.

 

W ramach vouchera otrzymasz szkolenie przeprowadzone przez naszych Instruktorów (Ratowników WOPR), a cały wykupiony czas spędzisz na wodzie poznając i ciesząc się możliwościami, które daje FLYBOARD®. Wszystko to zostanie nagrane kamerą GoPro Hero 4, dzięki czemu zyskasz pamiątkę tych niesamowicie spędzonych chwil.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej i fanpage'u. Rezerwacji możesz dokonać także mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie: 796 456 333.

 

ZAMÓW KARTĘ i korzystaj z rabatów!

 

 

FlyBoard Polska

Plaża Miejska

Jezioro Ukiel

ul. Jeziorna 8

10-153 Olsztyn

tel. 796 456 333

 

Tags: atrakcje, sport, WAKACJE

Drukuj