Partnerzy

10% rabatu na kampanię reklamową w Galerii Warmińskiej na ekranach LCD

710zł zamiast 790zł netto za miesięczną kampanię promocyjną na ekranach reklamowych w Galerii Warmińskiej w Olsztynie (cena netto + VAT 23%).

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! 

 

Oferta zawiera także wyprodukowanie 10-sekundowego spotu reklamowego 20% taniej! 

 

Emisja reklamy następuje w odstępach od 5 do 6 minut na 8 ekranach LCD, codziennie w godzinach otwarcia Galerii Warmińskiej. Dodatkowo dostępny jest 9. ekran w systemie wyłączności (emisja reklamy non stop).

 

Do dyspozycji mamy łącznie 9 prestiżowych ekranów LCD w największej galerii handlowej na Warmii i Mazurach: 5 w kondygnacji poziomej umiejscowionych w strefie gastronomicznej na foodcourtach oraz 4 w kondygnacji pionowej zlokalizowanych na pasażach. Każdy punkt wyświetlania reklam to 55 calowy ekran o rozdzielczości FullHD.

 

Umiejscowienie ekranów reklamowych w centrum Galerii Warmińskiej daje olbrzymi i ciągły efekt interakcji klienta z nośnikiem. Elektroniczne nośniki umiejscowione w najruchliwszym miejscu centrum handlowego, na pasażach przy wejściu na strefę gastronomiczną oraz w samej strefie foodcourtów.

 

Statystycznie Galerię Warmińską odwiedza rocznie ponad 8 milionów klientów, przez co zasięg reklamy jest ogromny. Jeśli chcesz dotrzeć jednocześnie do największej grupy potencjalnych klientów wykorzystując w tym celu reklamę cyfrową - odezwij się do nas, a my przygotujemy bezpłatnie plan kampanii reklamowej, która zapewni Twojej firmie znaczny wzrost rozpoznawalności marki.   

 

Reklama w Galerii Warmińskiej to skuteczny sposób na dotarcie do szerokiej grupy docelowej. Kampania reklamowa daje możliwość przedstawienia oferty Twojej firmy oraz utrwalenie wizerunku marki poprzez prestiżową formę promocji. 

 

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty, istnieje możliwość indywidualnej wyceny z zastosowaniem 10% rabatu w ramach VIP karty.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową oraz fanpage

 

Ekrany reklamowe 
w Galerii Warmińskiej

ul. Tuwima 26

10-748 Olsztyn

tel. 577 102 204

 

Tags: BIZNES

Drukuj