Partnerzy

50% rabatu na członkostwo w 1. miesiącu w Olsztyńskiej Grupie Wspierania Biznesu

OFERTA DLA FIRM: 29zł zamiast 60zł netto za członkostwo w 1. miesiącu w Olsztyńskiej Grupie Wspierania Biznesu.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i dołącz do OGWB!

 

Nikt nie zrozumie trudności z jakimi mierzy się olsztyński przedsiębiorca tak, jak drugi olsztyński przedsiębiorca! Wstąp do Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu i czerp z doświadczenia innych firm, które na co dzień mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Dzięki Karcie VIP, za członkostwo w 1. miesiącu w OGWB - zapłacisz tylko połowę ceny! Dodatkowo pierwsze spotkanie dla nowych członków jest bezpłatne, dlatego nie zwlekaj - przyjdź i zobacz jak działa OGWB.

 

Czym jest OGWB?

 

Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu to zrzeszenie przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, a także spoza jego granic. Podczas regularnych spotkań członkowie grupy wymieniają się doświadczeniami, budują wzajemne relacje, a także wspierają w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Wszystko to w pozytywnej atmosferze i w przyjaznych okolicznościach Koszarów Funka, zlokalizowanych przy ul. Kasprowicza 4 w Olsztynie (sprawdź jak tu dojechać → SIEDZIBA OGWB).

 

Spotkania odbywają się regularnie w każdą środę od godz. 8:00 do 09:30. 

 

Jakie korzyści płyną z członkostwa w OGWB?

 

Jeśli zdecydujesz się wstąpić do Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu, zyskasz:

 

salony fryzjerskie olsztyn Nowe relacje biznesowe

Chcesz, by Twoja firma była bardziej rozpoznawalna? By cieszyła się uznaniem oraz żeby klienci polecali Cię swoim znajomym? Klub Biznesu pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Tutaj nawiążesz szereg relacji, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła. Tutaj też zyskasz nowych lojalnych klientów, którzy będą Cię polecać dalej.

 

salony fryzjerskie olsztyn Pomoc w rozwijaniu biznesu

Prowadząc własny biznes, każdy przedsiębiorca napotyka na trudności. Dzięki członkostwie w klubie biznesu masz okazję skonsultować swój problem z liczną grupą ekspertów z różnych dziedzin – wystarczy tylko wykonać do nich telefon lub omówić temat podczas spotkania.

 

salony fryzjerskie olsztyn Doświadczenie i nowe umiejętności

Podczas cotygodniowych spotkań w klubie biznesu zdobywasz nową wiedzę i nabywasz umiejętności, które przydadzą Ci się w prowadzeniu własnego biznesu. Jak zaprezentować swoją firmę, by inni chcieli Cię słuchać? Jak przekonać klientów do skorzystania z oferty? Dowiesz się tego właśnie dzięki OGWB.

 

Dołącz do Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu i czerp ww. korzyści pełnymi garściami! Z Olsztyńską VIP Kartą oszczędzasz 50% na opłacie członkowskiej w 1. miesiącu! Olsztyński Portal Promocyjny (www.rabatol.pl) jest także członkiem OGWB, dlatego kartę VIP możesz nabyć również w siedzibie OGWB.

 

Sprawdź, jakie firmy korzystają już z profitów płynących z udziału w Olsztyńskiej Grupie Wspierania Biznesu – zajrzyj na naszą stronę internetową lub odwiedź nasz fanpage.

 

[ZAMÓW KARTĘ]

 

Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu

ul. Kasprowicza 4

10-220 Olsztyn

tel. 600 315 234, 698 037 500

 

 

Tags: BIZNES, KURSY

Drukuj