Partnerzy

Do 30% rabatu dla firm i instytucji w Pralni Tara

 

NOWOŚĆ: Pralnia Tara świadczy teraz także usługi mobilne! Przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy rzeczy do prania, a po wykonanej usłudze przywieziemy je z powrotem, a to wszystko za jedyne 10zł!

 

Rabat jest uzależniony od wielkości i częstotliwości zamówień. Wyceny dokonujemy indywidualnie dla każdej firmy.  

 

Przede wszystkim zapraszamy hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, restauracje, salony kosmetyczne i fryzjerskie do współpracy w celu przygotowania dla Państwa indywidualnej oferty na kompleksowe usługi, świadczone przez naszą pralnię.

 

Gwarantujemy wysoką jakość prania, niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji!

 

Pralnia Tara – jedyna taka pralnia w Olsztynie!

 

Czy wiesz, że… Pralnia Tara jako jedyna w Olsztynie korzysta z innowacyjnego systemu WET-CLEANING, który skutecznie czyści ubrania bez używania agresywnych środków chemicznych?

 

Dzięki tej nowoczesnej metodzie upierzesz każdą tkaninę – nawet tę najbardziej delikatną lub przeznaczoną wyłącznie do prania chemicznego. WET-CLEANING poradzi sobie świetnie z odzieżą sportową, roboczą, a także z delikatnymi wełnianymi swetrami czy eleganckimi garniturami.

 

Największą zaletą nowoczesnej technologii wykorzystywanej w Pralni Tara jest to, że pranie nie wymaga wysokiej temperatury, agresywnych środków piorących ani silnych mechanicznych ruchów, dzięki czemu ubrania nie kurczą się i nie niszczą. Po upraniu są jednak za to perfekcyjnie czyste, zachwycając miłym zapachem i miękkością w dotyku. Dodatkowym atutem metody jest to, że jest ekologiczna, a korzystając z niej – chronisz środowisko!

 

Gdzie możesz skorzystać z innowacyjnej metody WET-CLEANING? Zapraszamy do Pralni Tara. W zależności od Twoich upodobań, możesz tu skorzystać z pralni samoobsługowej, a także zlecić czyszczenie obsłudze.

 

Każda firma posiadając kartę VIP może korzystać z usług Pralni Tara w promocyjnych cenach, płacąc:

salony fryzjerskie olsztynDo 30% mniej za czyszczenie odzieży roboczej, sportowej, zasłon, koców i innych elementów dla firm i instytucji, takich jak hotele, pensjonaty, kluby sportowe, itp. Wyceny dokonujemy indywidualnie dla każdej firmy, w zależności od wielkości i częstotliwości zamówień.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat Pralni oraz świadczonych przez nią usług, zapraszamy na stronę internetową firmy oraz jej fan page.

 

[ZAMÓW KARTĘ]

 

PRALNIA OLSZTYN

 

Pralnia samoobsługowa
TARA

ul. Obrońców Tobruku 15 lok. 3

11-092 Olsztyn

tel. 697 527 653

 

Uwagi:

* rabat nie łączy się z innymi promocjami

 

 

Tags: BIZNES

Drukuj