Partnerzy

7% zniżki na kominki, wkłady kominkowe oraz odkurzacz kominkowy przy zakupie wkładu GRATIS

Dodatkowo 10% rabatu na kratki kominkowe typu luft - sprawdź TUTAJ.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji!

 

Dla wszystkich zmarźlaków, którym nie starcza już koców, by ogrzać się w chłodne, jesienne i zimowe wieczory, mamy coś specjalnego! Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Partnera – firmy Helena, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów kominkowych. Wszyscy posiadacze VIP Karty mogą tu liczyć na zniżkę przy zakupie kominków i wkładów kominkowych, a dodatkowo na prezent w postaci wysokiej klasy odkurzacza kominkowego (przy zakupie kominka lub wkładu odkurzacz GRATIS!).

 

Dlaczego warto kupić wkłady kominkowe w Helenie?

 

Nic tak nie poprawia humoru w chłodny, jesienny wieczór jak wesoło trzaskający w kominku ogień, przy którym możesz się ogrzać i spędzić miło czas z bliskimi. By taki scenariusz był możliwy, musisz najpierw zadbać o montaż odpowiednich akcesoriów w swoim mieszkaniu. Dzięki firmie Helena możesz przebierać w najlepszych na rynku ofertach wkładów kominkowych i wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom dotyczącym kształtu, wykończenia i dekoracji.

 

Oferowane przez firmę Helena kominki oraz wkłady kominkowe wyróżnia:

 

salony fryzjerskie olsztyn wysoka jakość wykonania: z żeliwa, stali kotłowej i innych solidnych materiałów, które nie niszczeją pod wpływem wysokiej temperatury i innych niekorzystnych czynników zewnętrznych,

salony fryzjerskie olsztyn bezpieczeństwo użytkowania, dzięki czemu produkt nie stanowi zagrożenia dla domowników, również tych najmłodszych,

salony fryzjerskie olsztyn doskonała akumulacja ciepła, w związku z czym ciepłe powietrze w pomieszczeniu utrzymuje się przez długi czas.

 

Najwięcej korzyści z zakupu wkładu kominkowego za pośrednictwem firmy Helena zyskują posiadacze VIP Karty, którzy mogą liczyć na 7% zniżki przy zakupie i PREZENT EXTRA – czyli praktyczny i skuteczny w czyszczeniu odkurzacz kominkowy.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat firmy Helena oraz jej oferty, zajrzyj na stronę internetową lub odwiedź osobiście siedzibę przy ul. Szarych Szeregów 5. Zapraszamy!

 

 

KOMINKI OLSZTYN

 

P.P.H.U. Helena

ul. Szarych szeregów 5

10-072 Olsztyn

tel. 89 523 51 32

 

 

 

Tags: dom i mieszkanie

Drukuj