Partnerzy

20% rabatu na pakiet 10 zabiegów tlenoterapii w Gabinecie Terapii Hiperbarycznej

1080zł zamiast 1350zł za pakiet 10 zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji!

 

Jedyne takie miejsce w całym województwie warmińsko-mazurskim! Gabinet Terapii Hiperbarycznej to punkt stworzony z myślą o osobach cierpiących na różnego rodzaju schorzenia, a także dla dzieci, sportowców oraz tych, którzy chcą poprawić swoje samopoczucie. Wszystkich posiadaczy VIP Karty zapraszamy tu do skorzystania z pakietu 10 zabiegów tlenoterapii objętych 20% rabatem.

 

Jakie korzyści płyną z tlenoterapii?

 

Tlenoterapia hiperbaryczna to zupełnie bezbolesna i nieinwazyjna metoda leczenia, którą przeprowadza się w specjalnie skonstruowanej komorze hiperbarycznej. W jej wnętrzu panuje ciśnienie wyższe niż atmosferyczne, a pacjent oddycha tu czystym 100% tlenem. Terapia tlenem powoduje wzrost liczby komórek macierzystych, dzięki czemu organizm szybciej się regeneruje. Zabieg jest polecany wszystkim tym, u których inne metody leczenia zawiodły, a zwłaszcza:

 

salony fryzjerskie olsztyn sportowcom (zabieg poprawia metabolizm, pozwala się szybciej zregenerować po wysiłku, redukuje zakwasy, zwiększa wydolność, itd.)

salony fryzjerskie olsztyn osobom chcącym poprawić kondycję cery (tlenoterapia usuwa toksyny, zapobiega starzeniu się)

salony fryzjerskie olsztyn osobom uskarżającym się na zmęczenie (po zabiegu odczuwa się lekkość, odprężenie i przypływ energii)

salony fryzjerskie olsztyn osobom po zabiegach chirurgicznych (tlenoterapia przyspiesza gojenie się ran i regenerację organizmu)

salony fryzjerskie olsztyn dzieciom z mózgowym porażeniem (tlen ożywia uśpione neurony, pobudza je i przywraca ich funkcjonowanie, a przy tym sukcesywnie uaktywnia pracę całego systemu nerwowego – dzięki temu jest możliwe osiągnięcie znacznej poprawy w zaburzeniach ruchowych oraz w rozwoju mowy

salony fryzjerskie olsztyn chorym na boreliozę, Alzheimera, Parkinsona, autyzm, stwardnienie rozsiane, reumatyzm, osoby po chemio- i radioterapii, itd. (tlenoterapia zmniejsza objawy, pozwala na szybszą regenerację, poprawia stan zdrowia pacjenta).

 

Aby skorzystać z zabiegu tlenoterapii, zapraszamy do Gabinetu Terapii Hiperbarycznej, który znajduje się w budynku Warmia Towers przy ul. Barczewskiego 1. Każdy posiadacz VIP Karty może liczyć tu na 20% zniżki przy zakupie pakietu 10 zabiegów, oszczędzając przy tym 270 złotych!

 

Więcej informacji na temat metody leczenia oraz oferty znajdziesz na stronie internetowej oraz na fan page’u.

 

KOMORA TLENOWA OLSZTYN

 

Gabinet terapii hiperbarycznej

ul. Barczewskiego 1

10-061 Olsztyn

tel. 609 672 424

 

Tags: DZIECI, ZDROWIE, atrakcje, sport

Drukuj