Partnerzy

10% rabatu na organizację przyjęć okolicznościowych w Barze Familijnym

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! Kartę VIP upoważniającą do zniżek kupisz także na miejscu, w Barze Familijnym- w promocyjnej cenie.

 

Bar familijny to pyszne miejsce, które przeniesie Cię do czasów dzieciństwa, kiedy mama przygotowywała Ci domowej roboty pierogi, naleśniki i soczystego schabowego – od serca. Teraz do wszystkich tych smaków możesz wrócić w lokalu przy zbiegu ulic Kanta i Herdera, a dzięki VIP Karcie zrobisz to z 10% zniżką!

 

Bar Familijny – pysznie i niedrogo

 

...a z kartą VIP jeszcze taniej! Menu Baru Familijnego jest bogate w dania kuchni polskiej, codziennie zaskakując klientów nowymi potrawami, których można skosztować na miejscu lub w swoim domu – lokal realizuje bowiem dowozy na terenie całego Olsztyna. Bar Familijny przygotowuje również catering dla firm, a także dla wycieczek szkolnych, oferując im całodniowe wyżywienie z prowiantem suchym włącznie.

 

Olsztyńska Karta VIP upoważnia klientów indywidualnych oraz firmy do organizacji okolicznościowych przyjęć z 10% zniżką. Planujesz urodziny, chrzciny, komunię lub imprezę firmową? Ta oferta jest dla Ciebie! Napisz lub zadzwoń w celu uzyskania szczegółowej wyceny.    

 

 

Więcej pysznych propozycji dla siebie, całej Twojej rodziny i znajomych znajdziesz na stronie internetowej baru oraz na jego fan page’u.

 

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE OLSZTYN

 

Bar Familijny

ul. Herdera 26a

10-691 Olsztyn

tel. 89 542 04 04

 

Tags: RESTAURACJE, BIZNES

Drukuj