Partnerzy

20% rabatu na masaże klasyczne i relaksacyjne w gabinecie masażu Body Life

Dodatkowo 20% rabatu na pozostałe usługi - sprawdź TUTAJ

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! Kartę VIP upoważniającą do zniżek kupisz także na miejscu, w gabinecie Body Life - w promocyjnej cenie.

 

Masaż to najlepsze, co może Cię spotkać po dniu pełnym napięć i stresów. By z niego skorzystać, nie musisz daleko szukać – zapraszamy do Body Life przy ul. Kościuszki! Przyjdź, połóż się wygodnie na fotelu i poddaj się kojącym, przyjemnym chwilom, za które z VIP Kartą zapłacisz aż 20% mniej!

 

Rabat obejmuje ofertę masaży klasycznych i relaksacyjnych. VIP Karta upoważnia również do skorzystania ze zniżki 20% na pozostałe usługi w gabinecie.

 

Dlaczego warto odwiedzić Body Life?

 

Gabinet Body Life pod wodzą doświadczonej i świetnie wykwalifikowanej fizjoterapeutki – Kornelii Gorzkowskiej, to miejsce dla każdego! Zarówno dla osób, które cierpią na dolegliwości ze strony kręgosłupa i schorzenia ortopedyczne, jak również dla tych, którzy często uprawiaj sport lub chcą się zwyczajnie zrelaksować po stresującym dniu w pracy. Masaże w Body Life owocują: błogim odprężeniem, zniwelowaniem napięcia mięśni, ograniczeniem dolegliwości bólowych, a także poprawą samopoczucia i wzrostem energii życiowej.

 

Każdy posiadacz VIP Karty jest upoważniony do rabatu w wysokości 20% na:

 

salony fryzjerskie olsztyn masaże klasyczne, które skutecznie pomagają w pozbyciu się dolegliwości bólowych,dzięki zastosowaniu różnego rodzaju technik, takich jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie i wibracje.

 

salony fryzjerskie olsztyn masaże relaksacyjne, które są ukierunkowane na odprężenie pacjenta, uspokojenie jego oddechu i wyrównanie pracy serca spokojnymi, długimi i miękkimi ruchami.

 

W Body Life skorzystasz również z rabatu 20% na inne rodzaje masaży, a także na zabiegi, takie jak:

 

salony fryzjerskie olsztyn ultradźwięki, które powodują wzrost syntezy kolagenu, wewnątrzkomórkowy wzrost syntezy wapnia, pobudzenie procesów utleniania komórkowego oraz zmiany w szybkości przewodzenia włókien nerwowych pomagając w ten sposób w leczeniu stanów zapalnych, zespołów bólowych, obrzęków, napięci mięśni, ścięgien i więzadeł, zapalenia kaletki podbarkowej, zapalenia stawów, bólu kręgosłupa i wielu innych,

 

salony fryzjerskie olsztyn laseroterapia, która jest zalecana przy stanach zapalnych tkanek miękkich, nerwobólach, mięśniobólach, ranach, odleżynach, uszkodzeniach i chorobach skóry, stanach pourazowych narządu ruchu, stanach zapalnych stawów i tkanek okołostawowych, zmianach zwyrodnieniowych, zespole cieśni nadgarstka – ostrodze piętowej, dnie moczanowej, itp.

 

salony fryzjerskie olsztyn fizjoterapia oraz elektroterapia, które znajdują szczególne zastosowanie u osób cierpiących na ostry ból kręgosłupa, różnego rodzaju dyskopatie, nerwobóle, choroby zwyrodnieniowe i reumatyczne, bóle głowy, migreny, a także dla pacjentów po urazach, np. złamaniach, itp.

 

Dla naszych klientów przed gabinetem znajduje się wydzielone miejsce parkingowe, dlatego problemy z parkowaniem nie dotyczą posiadaczy VIP karty :) W Body Life zapłacisz także kartą płatniczą.  Po więcej informacji na temat usług świadczonych przez Body Life zapraszamy na oficjalny fan page.

 

[ZAMÓW KARTĘ

 

GABINET MASAŻU OLSZTYN

 

Body Life

gabinet masażu

ul. Kościuszki 92/4u

10-555 Olsztyn

tel. 781 809 788

 

Tags: SALONY URODY, ZDROWIE, sport

Drukuj