Partnerzy

10% rabatu na floating w Ocean Dream (oferta typu OPEN na wszystkie opcje)

Dodatkowo 10% rabatu na:
salony fryzjerskie olsztyn sesje w japońskiej saunie wulkanicznej - sprawdź TUTAJ.
salony fryzjerskie olsztyn vouchery prezentowe - sprawdź TUTAJ.

 

Szczegółowy cennik znajdziesz TUTAJ.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji!

 

Zanurz się w relaksie! Odwiedź Ocean Dream i skorzystaj z terapii, w czasie której zregenerujesz się 4-5 razy szybciej niż w trakcie snu! Oddaj się odprężającym sesjom floatingu oraz zabiegom w japońskiej saunie wulkanicznej i nie martw się kosztami – z VIP Kartą oszczędzasz przy każdej wizycie!

 

Floating – co to takiego?

 

Floating, czyli Terapia Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej R.E.S.T polega na redukcji około 90% bodźców zewnętrznych. Jest to możliwe za sprawą specjalnej kabiny Float Rest®, wypełnionej wodą z wysoko stężonym roztworem soli Epsom. Przebywając w jej wnętrzu, organizm jest odizolowany od wszelkich bodźców zewnętrznych i doświadcza odczuć podobnych do tych, których doświadczał w łonie matki. W trakcie sesji doświadczysz głębokiej ciszy, spokoju i błogiego ciepła, które pozytywnie wpłyną na Twoją psychikę, ciało, skórę, mięśnie, stawy i kręgosłup.

 

Ważne: aby skorzystać z sesji floatingu, nie musisz umieć pływać, głębokość wody wynosi 25 cm, a wysokie zasolenie sprawia, że i tak unosisz się na jej powierzchni. Poczuj magię lewitacji podczas floatingu!

 

Japońska sauna wulkaniczna – super przyjemna regeneracja.

 

Czy wiesz, że… w Ocean Dream skorzystasz również z cudownie relaksujących sesji w japońskiej saunie wulkanicznej? Cechą charakterystyczną tego miejsca są kamienie emitujące ciepło, które wnika w skórę 3 razy głębiej niż ma to miejsce w przypadku sauny tradycyjnej. Dzięki temu zabieg skuteczniej oczyszcza i detoksykuje organizm, dodatkowo odprężając… i odchudzając – w czasie jednej sesji możesz wypocić nawet do 1500 kalorii! Dodatkowym atutem sauny japońskiej jest to, że możesz w niej normalnie oddychać, a cały zabieg jest bardzo przyjemny i fascynujący.

 

Z VIP Kartą za sesje floatingu i japońskiej sesji wulkanicznej płacisz 10% mniej! Rabat obejmuje również zakup voucherów prezentowych, dzięki czemu cudowne zabiegi podarujesz również swoim bliskim w ramach upominku na urodziny, imieniny lub z innej, dowolnej okazji.

 

Po więcej informacji na temat oferty Ocean Dream zapraszamy na oficjalną stronę internetową oraz fanpage.

 

[ZAMÓW KARTĘ]

 

FLOATING OLSZTYN

 

Ocean Dream

Centrum Floatingu

ul. Leśna 14 lok. 3H

10-173 Olsztyn

tel. 575 686 565

 

Tags: inne

Drukuj