Partnerzy

10% rabatu na pokój: Statek piratów 2.0 w escape room Escape US

 

89zł zamiast 99zł za rozrywkę w escape room'ie: Statek piratów 2.0 w Escape Us w Olsztynie.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! Kartę VIP upoważniającą do zniżek kupisz także na miejscu, w lokalu Escape Us w promocyjnej cenie.

 

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie czasu ze znajomymi i/lub z rodziną? Odwiedź jedyny w swoim rodzaju escape room w Olsztynie! Zapraszamy do Escape Us przy ul. Lubelskiej 19 – w tym miejscu najbardziej emocjonujące przygody odgrywają się offline, a każdy posiadacz Olsztyńskiej VIP Karty otrzymuje atrakcyjne rabaty!

 

Escape Us – rozrywka dla każdego

 

Pokoje zagadek w Escape Us zapewniają doskonałą zabawę wszystkim gościom, testując przy okazji ich spostrzegawczość i umiejętność współpracy. Tutaj:

salony fryzjerskie olsztyndoświadczysz ekscytujących przygód ze swoimi znajomymi, stając się wraz z nimi bohaterami intrygującej gry komputerowej rozgrywanej w realu,

salony fryzjerskie olsztynzorganizujesz imprezę integracyjną dla pracowników, dostarczając im emocjonujących wrażeń, a przy okazji ulepszając ich wzajemne relacje i umiejętność współpracy,

salony fryzjerskie olsztynzapewnisz niezapomnianą rozrywkę rodzinie – wystarczy zaznaczyć przy rezerwacji, że pojawisz się z dziećmi, a pokoje zostaną na tę okoliczność odpowiednio przystosowane. Dodatkowo najmłodsi mogą skorzystać z najsympatyczniejszego pokoju, czyli z Placu Zabaw z 10% zniżką VIP Karty :)

 

Jakie przygody czekają na Was w olsztyńskim Escape Us? 

 

Pokój zagadek: Statek piratów 2.0

Jesteście żeglarzami, którzy zostali napadnięci przez Piratów. Całe Wasze złoto zostało ukradzione, a Wasz Kapitan został porwany. Za godzinę zostanie powieszony. Włamujecie się na Statek Piratów, aby uwolnić Kapitana i odebrać Wasze złoto. Spieszcie się! Do egzekucji została godzina!

Sceneria idealna dla miłośników Piratów z Karaibów – znajdujesz się porwany na statku piratów, spróbuj się stamtąd wydostać. Masz na to zaledwie godzinę…

Z VIP Kartą statek piratów jest dostępny z 10% rabatem, co oznacza, że płacisz za pokój jedyne 89 zł zamiast 99 zł.

 

Zapraszamy do zgłębiania tajemnic pokojów Escape Us z Olsztyńską VIP Kartą! Więcej informacji na temat oferty olsztyńskiego escape room'u znajdziesz na jego stronie internetowej oraz fan page’u.

 

[ZAMÓW VIP KARTĘ

 

ESCAPE ROOM OLSZTYN

 

Escape US

ul. Lubelska 19

vis a vis Makro

(budynek Ubezpieczenia Zieniewicz)

10-406 Olsztyn

tel: 731 855 755

  

Tags: DZIECI, atrakcje

Drukuj