Partnerzy

10% rabatu na pranie sukienek w Pralni Tara

 

Dodatkowo:

salony fryzjerskie olsztyn 10% rabatu na pranie garniturów - sprawdź TUTAJ.

salony fryzjerskie olsztyn 5% rabatu na pozostałe usługi

 

NOWOŚĆ: Pralnia Tara świadczy teraz także usługi mobilne! Przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy rzeczy do prania, a po wykonanej usłudze przywieziemy je z powrotem, a to wszystko za jedyne 10zł! 

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! Kartę VIP upoważniającą do zniżek kupisz także na miejscu, w lokalu Pralni Tara - w promocyjnej cenie.

 

 

Pralnia Tara – jedyna taka pralnia w Olsztynie!

 

Czy wiesz, że… Pralnia Tara jako jedyna w Olsztynie korzysta z innowacyjnego systemu WET-CLEANING, który skutecznie czyści ubrania bez używania agresywnych środków chemicznych?

 

Dzięki tej nowoczesnej metodzie upierzesz każdą tkaninę – nawet tę najbardziej delikatną lub przeznaczoną wyłącznie do prania chemicznego. WET-CLEANING poradzi sobie świetnie z odzieżą sportową, roboczą, a także z delikatnymi wełnianymi swetrami czy eleganckimi garniturami.

 

Największą zaletą nowoczesnej technologii wykorzystywanej w Pralni Tara jest to, że pranie nie wymaga wysokiej temperatury, agresywnych środków piorących ani silnych mechanicznych ruchów, dzięki czemu ubrania nie kurczą się i nie niszczą. Po upraniu są jednak za to perfekcyjnie czyste, zachwycając miłym zapachem i miękkością w dotyku. Dodatkowym atutem metody jest to, że jest ekologiczna, a korzystając z niej – chronisz środowisko!

 

Gdzie możesz skorzystać z innowacyjnej metody WET-CLEANING? Zapraszamy do Pralni Tara. W zależności od Twoich upodobań, możesz tu skorzystać z pralni samoobsługowej, a także zlecić czyszczenie obsłudze.

 

Każdy posiadacz VIP Karty, który okaże pracownikowi Pralni swoją kartę rabatową zapłaci 10% mniej za pranie sukien i garniturów oraz 5% taniej za inne rzeczy i ubrania.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat Pralni oraz świadczonych przez nią usług, zapraszamy na stronę internetową firmy oraz jej fan page.

 

[ZAMÓW KARTĘ]

 

PRALNIA OLSZTYN

 

Pralnia TARA

ul. Obrońców Tobruku 15 lok. 3

11-092 Olsztyn

tel. 697 527 653

 

Uwagi:

* rabat nie łączy się z innymi promocjami

 

Tags: inne

Drukuj