Partnerzy

40% rabatu na pakiet: strzyżenie z modelowaniem i regeneracja pod sauną w salonie fryzjerskim ANNA

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! 

 

Nie ma lepszego sposobu na codzienne troski i problemy niż… nowa fryzura ;) I choć nowa fryzura nie rozwiąże Twoich problemów, to z pewnością poprawi Twoje samopoczucie, dzięki czemu stawianie czoła codziennym sprawom stanie się o wiele przyjemniejsze. Zapraszamy do Salonu Anna, gdzie z VIP Kartą za strzyżenie + regenerację pod sauną zapłacisz 40% mniej!

 

Dlaczego warto odwiedzić Salon Anna?

 

Salon Anna to przytulny zakład fryzjerski, w którym panuje bardzo przyjazna, sympatyczna atmosfera. Każdy klient ma szansę poczuć się tu jak u siebie w domu – sympatyczne pracowniczki już od progu częstują kawą lub herbatą, a Ty możesz ją spokojnie wypić, słuchając muzyki i przeglądając kolorowe magazyny. Po prostu się zrelaksuj :) Miła i odprężająca atmosfera to jednak nie jedyna zaleta tego miejsca. Do atutów Salonu Anna zaliczyć można m.in.:

 

Fryzjerki na medal: pracowniczki salonu stawiają czoła każdemu wyzwaniu: niezależnie od tego, czy to fryzura na Twój ślub czy na co dzień, dołożą wszelkich starań, byś wyglądała przepięknie.

 

Bogate doświadczenie, zdobywane przez lata szkoleń i pracy, w czasie których załoga salonu opanowała do perfekcji techniki fryzjerskie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oddajesz swoją fryzurę we właściwe ręce.

 

 Świetna lokalizacja: salon jest zlokalizowany niedaleko Centrum, dzięki czemu z łatwością tu trafisz, np. w przerwie między zakupami.

 

atrakcyjne rabaty: dzięki VIP Karcie z pakietu strzyżenia, modelowania i regeneracji włosów pod sauną zapłacisz jedyne:

 

* 39zł zamiast 64zł – włosy krótkie

* 49zł zamiast 84zł – włosy średnie i długie

* 135zł zamiast 210zł - włosy bardzo długie

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Salonu Anna na jego stronie internetowej oraz do podziwiania efektów fryzjerskich metamorfoz na fanpage’u.

 

FRYZJER OLSZTYN CENTRUM

 

Salon fryzjerski ANNA

ul. Dąbrowszczaków 35/36 lok. 2

11-041 Olsztyn

tel. 89 527 26 10

 

Uwagi:

* ulica Dąbrowszczaków aktualnie nosi nową nazwę: Erwina Kruka

 

Tags: SALONY URODY

Drukuj