Partnerzy

10% rabatu na zakup klimatyzatorów Midea (wraz z montażem) w sklepie ARGED

Dodatkowo 10% zniżki na naprawę sprzętu AGD (nie dotyczy zakupu części) w serwisie ARGED - sprawdź TUTAJ.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! Kartę VIP upoważniającą do zniżek kupisz także na miejscu - w sklepie -  w promocyjnej cenie.

 

Lodówka, pralka, zmywarka, żelazko – oto sprzęty, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Znaczenie, jakie odgrywają w naszym życiu odkrywamy jednak najbardziej wtedy, kiedy… niepostrzeżenie się zepsują. Na szczęście jest w Olsztynie miejsce, które specjalizuje się w przywracaniu życia urządzeniom AGD. Zapraszamy do sklepu i serwisu Arged, gdzie oprócz profesjonalnej obsługi skorzystasz również z atrakcyjnych VIP rabatów!

 

3 w 1, czyli sklep, serwis i klimatyzacja w Arged na Bałtyckiej w Olsztynie

 

Arged to zespół pasjonatów AGD, którzy wcześniej działali na ul. Grunwaldzkiej, obecnie zaś stacjonują na ul. Bałtyckiej. Podstawą działalności firmy są 3 obszary: sprzedaż sprzętu i części AGD, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz zaopatrzenie gospodarstw domowych i firm w w nowoczesne klimatyzatory. Zaletą serwisu Arged jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Do palety zalet zaliczyć można również atrakcyjne ceny i rabaty, z których skorzystać mogą posiadacze VIP Karty.

 

VIP płaci mniej! Zniżki na naprawę sprzętu AGD, a także za zakup i montaż klimatyzatorów Midea

 

Lodówka odmawia posłuszeństwa? Pralka nie działa? Arged naprawi Twój sprzęt AGD szybko, sprawnie i z rabatem! Każdy posiadacz VIP Karty może tu liczyć na 10% zniżki na usługi serwisowe. To jednak nie wszystko. Sklep na Bałtyckiej oferuje również atrakcyjną promocję na zakup i montaż klimatyzatorów marki Midea. Z urządzeń tej firmy korzystają biurowce, hotele, restauracje, galerie handlowe, a także prywatne gospodarstwa domowe. Klimatyzatory tej marki słyną z niezawodnej skuteczności w chłodzeniu pomieszczeń. Dzięki VIP zniżce możesz je zakupić i zamontować 10% taniej. Nie zwlekaj!

 

Więcej informacji na temat oferty Arged znajdziesz na stronie internetowej oraz w siedzibie firmy przy ul. Bałtyckiej. Zapraszamy!

 

KLIMATYZATORY OLSZTYN

 

ARGED

Roman Wiśniewski

ul. Bałtycka 100

11-041 Olsztyn

tel. 89 527 38 56, 89 534 01 91

 

Tags: BIZNES, inne, dom i mieszkanie

Drukuj