Partnerzy

50% zniżki na wejścia jednorazowe w klubie Kaiser Sports

15zł zamiast 30zł za wejścia jednorazowe w klubie sportów walki Kaiser Sports.

 

Dodatkowo 20% rabatu na treningi personalne - sprawdź TUTAJ.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji!

 

Uderzamy z pasją – w stres, w kilogramy, w kiepskie samopoczucie! Z Kaiser Sport znokautujesz je wszystkie, a dodatkowo poprawisz swoją kondycję i nauczysz się walczyć – jak King Bruce Lee Karate Mistrz! ;) Zapraszamy do klubu przy ul. Sikorskiego 23, gdzie oprócz zdrowej dawki sportu, czekają na Ciebie atrakcyjne VIP rabaty!

 

Sztuki walki w Olsztynie w mistrzowskim stylu.

 

Klub sztuk walki i treningu funkcjonalnego Kaiser, jak na swoją nazwę przystało, uczy i trenuje po cesarsku! Właściciele klubu, Przemysław Zbiciak i Marcin Karbowski, regularnie biorą udział w różnego rodzaju zawodach sportowych na szczeblu regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Zdobyte na nich doświadczenie oraz wyjątkowe umiejętności pomagają im w profesjonalnym prowadzeniu treningów – zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. W Kaiser nawet najbardziej oporny i ociężały piecuch zapała miłością do sportu!

 

Co oferuje najlepszy klub sportów walki w Olsztynie?

 

W ofercie Kaiser znajdziesz m.in.:

treningi dla dzieci,

MMA.

brazylijskie Jiu-Jitsu

Muay Thai,

trening funkcjonalny,

treningi personalne.

 

Jeśli posiadasz VIP Kartę, za każde jednorazowe wejście na dowolny trening płacisz połowę ceny, czyli jedynie 15 zł zamiast 30 zł. Dodatkowo, zyskujesz 20% rabatu na treningi personalne, co oznacza, że za każdy taki trening płacisz jedynie 48 zł zamiast 60 zł.

 

Więcej informacji na temat oferty klubu Kaiser Sports znajdziesz na jego stronie internetowej oraz fanpage’u. Zapraszamy!

 

KLUB SPORTÓW WALKI OLSZTYN

 

Kaiser Sports

Olsztyn, ul. Sikorskiego 23

((budynek WSP Korczaka, obok Galerii Warmińskiej)

tel. 667 220 989

 

Tags: DZIECI, sport

Drukuj