Partnerzy

10% rabatu na wszystkie opcje (1-2 trasy) lub 20% rabatu (3 i więcej tras) w Parku Linowym Hardcore.

 

ATRAKCJE OLSZTYN

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji!

 

Park Linowy Hardcore - emocje warte wspomnień!

 

Park Linowy Hardcore to świetne miejsce dla wszystkich chcących przeżyć prawdziwą przygodę. Siedem atrakcji, a każda inna. To największy park linowy w północno-wschodniej Polsce. Dzięki tak szerokiej ofercie zadowolimy siedmiolatka który próbuje swych sił po raz pierwszy, ale także wszystkich tych dla których przeciętność to zbyt mało. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Zapraszamy codziennie!

 

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w olsztyńskim Parku Linowym Hardcore?

 

 Tor przeszkód - łatwy: dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z wysokością: bezpieczny i przyjemny odcinek - tor łatwy, z opcją wskoczenia na tor średni - nieco wyższe wysokości: trasą do 11 metrów nad ziemią. 

 Tor przeszkód - średni: przedłużenie toru łatwego z przejściem na nieco wyższe wysokości: do 11 metrów nad ziemią.

 Tor przeszkód - nad rzeką (trudny) – 150 metrów adrenaliny 15 metrów nad rzeką! Skonstruowany z myślą o miłośnikach mocnych wrażeń.

 Skok wahadłowy – dla tych, którzy chcą poczuć, czym jest nieważkość i jak smakuje bezpieczny skok z 4 piętra;)

 Tyrolki – szybki zjazd 22 metry nad ziemią: 250 metrów niezapomnianej zabawy!

 Most kładkowy – najdłuższa tego rodzaju konstrukcja w Europie! 110 metrów spaceru nad przepaścią dedykowane szczególnie tym, którzy chcą raz na zawsze rozprawić się ze swoim lękiem wysokości!

 Most dwulinowy – kolejny najdłuższy most tego rodzaju w Europie – 125 metrów, na których liczy się przede wszystkim technika. Tutaj panie radzą sobie zdecydowanie lepiej niż panowie :)

 

Jakie zniżki oferuje Park Linowy Hardcore w Olsztynie?

 

Z VIP Kartą zyskujesz 10% zniżki na wszystkie atrakcje przy wyborze 1 lub 2 tras oraz 20% rabatu przy wyborze 3 lub więcej tras, dzięki czemu doskonale się bawisz i...oszczędzasz. Szczegółowy cennik znajdziesz TUTAJ.

 

Park linowy to wspaniała rozrywka zarówno dla sześcio- jak i sześćdziesięciolatków; dla tych, którzy adrenalinę mają we krwi, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy mają kask na głowie. Hardcore to najlepszy park linowy w Olsztynie! Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze – z VIP Kartą oszczędzisz nawet do 20% na wybranych trasach.

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji!

 

Więcej informacji na temat oferty Parku Linowego Hardcore znajdziesz na jego stronie internetowej oraz fanpage’u.

 

PARK LINOWY OLSZTYN

 

Park Linowy Hardcore

Olsztyn, Las Miejski

(wejście od ulicy Radiowej)

tel. 501 150 569

 

*UWAGI:

- rabaty nie łączą się z innymi promocjami

 

Tags: DZIECI, atrakcje, sport, WAKACJE

Drukuj