Partnerzy

15% na odżywki Olimp Thermo SPEED EXTREME w sklepach Doktor Fit

45,90 zamiast 54zł za odżywki Olimp Thermo SPEED EXTREME w sklepach Doktor Fit.

 

Dodatkowo 10% rabatu na cały asortyment - sprawdź TUTAJ.

 

Kartę VIP upoważniającą do uzyskania zniżek możesz nabyć bezpośrednio w sklepie Doktor Fit w Galerii Warmińskiej.

 

Suplementy i odżywki od najlepszych producentów, a do tego solidna i wygodna odzież sportowa – wszystko to kupisz w Olsztynie z atrakcyjnymi rabatami. Zapraszamy do sklepów Doktor Fit w Galerii Warmińskiej oraz Centrum Aura!

 

Najlepsze odżywki w Olsztynie

 

Trening czyni mistrza, a im bardziej intensywny trening, tym więcej wsparcia potrzebuje Twój organizm. Suplementy diety i odżywki pomogą dostarczyć mu składników, których w sytuacji wzmożonych ćwiczeń nie zapewnisz mu zwykłą dietą. Środki te pomogą Ci również szybciej i skuteczniej osiągnąć swój cel: przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, zbudować masę mięśniową czy poprawić wytrzymałość.

 

Skuteczne suplementy i odżywki znajdziesz w olsztyńskim raju dla sportowców, czyli w sklepach Doktor Fit. Zaopatrzysz się tu m.in. w białko, kreatynę, spalacze tłuszczu, gainery, węglowodany, aminokwasy (w tym BCAA, oraz inne), boostery testosteronu, witaminy i minerały, preparaty na stawy, batony białkowe, przedtreningówki oraz izotoniki. Warto dodać, że pochodzą one od czołowych producentów, takich jak Olimp Nutrition, Trec, UNIVERSAL, IronMaxx, BioTech, czy Fitness Authority.

 

Doktor Fit pomaga również tym, którzy podczas treningu chcą osiągać doskonałe wyniki, a do tego świetnie się przy tym prezentować. W ofercie sklepu znajdują się bowiem akcesoria i odzież sportowa od renomowanych firm, takich jak Trec Wear czy Gym Hero.

 

Atutem Doktor Fit jest nie tylko szeroki i dobrej jakości asortyment, ale również cena. Dobre i tanie suplementy oraz odżywki w Olsztynie znajdziesz właśnie tutaj. Z VIP Kartą zaoszczędzisz jeszcze więcej – każdy VIP otrzymuje tu zniżki na starcie.

 

Po więcej informacji zapraszamy do sklepów w Galerii Warmińskiej oraz Centrum Aura, a także na stronę internetową oraz fanpage.

 

 

DOKTOR-FIT

odżywki i suplementy diety

tel. 690 009 552

 

Sklepy stacjonarne:

1) ul. Tuwima 26

10-748 Olsztyn

(Galeria Warmińska)

 

2) al. Piłsudskiego 16

10-576 Olsztyn

(Centrum Aura)

 

Tags: ZDROWIE, sport

Drukuj