Partnerzy

10% na cały asortyment w sklepie Pet Expert

 

Kartę VIP upoważniającą do uzyskania zniżek możesz nabyć bezpośrednio w sklepie Pet Expert w Galerii Warmińskiej.

 

,,Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś” - ten cytat z „Małego Księcia” to piękne przesłanie dla wszystkich właścicieli czworonogów. To właśnie w Twoich rękach jest zdrowie i dobra kondycja Twojego pupila, dlatego musisz zadbać o jego odpowiednie odżywienie i higienę. Ze specjalistami z Pet Expert, będzie Ci na pewno łatwiej, a z VIP Kartą – taniej. Skorzystaj ze zniżki 10% na cały asortyment sklepu i ciesz się swoim zdrowym i szczęśliwym zwierzakiem!

 

Najlepszy sklep dla zwierząt w Olsztynie

 

Twój zwierzak oprócz dużej dawki miłości, potrzebuje również odpowiedniej żywności oraz systematycznej pielęgnacji. Podstawa to odpowiedni dobór karmy, która zapewni mu zdrowie, dobry rozwój i samopoczucie. Równie istotna jest dbałość o higienę, np. regularne szczotkowanie w przypadku psów, czyszczenie kuwety kotów czy porządkowanie akwarium dla rybek. Wszelkie potrzebne do tego akcesoria oraz karmę, które pomoże Ci najlepiej zadbać o swojego pupila znajdziesz w Pet Expert w Galerii Warmińskiej.

 

Ten olsztyński sklep z artykułami dla zwierząt dysponuje szerokim asortymentem produktów od renomowanych producentów, takich jak Royal Canin, Acana, Orijen, Bozita czy Tetra. Dodatkowo możesz tu liczyć na fachowe porady ze strony doświadczonych sprzedawców. A jakby tego było mało, za wszystkie zakupy zapłacisz 10% mniej – wystarczy, że przy kasie okażesz swoją VIP Kartę!

 

Więcej szczegółów na temat oferty Pet Expert znajdziesz na stronie internetowej sklepu oraz na jego fanpage’u.

 

 

Pet Expert

ul. Tuwima 26

10-748 Olsztyn

(Galeria Warmińska)

tel. 570 718 870

  

Tags: ZWIERZĘTA

Drukuj