Partnerzy

20% zniżki na noclegi w Polsko-Niemieckim Centrum Młodzieży Europejskiej

 

Dodatkowo 20% rabatu na wszystkie dania w Restauracji Zamkowej (mieszczącej się w hotelu) - sprawdź TUTAJ.

 

Szukasz taniego noclegu w Olsztynie? Zapraszamy do Polsko-Niemieckiego Centrum Młodzieży Europejskiej, które mieści się tuż przy Zamku na Starym Mieście. Z VIP Kartą za każdą spędzoną tu noc zapłacisz 20% mniej.

 

Tani nocleg w samym sercu Olsztyna

 

Zabytkowy budynek, klimatyczne pokoje, malownicza okolica… to tylko niektóre z atutów Polsko-Niemieckiego Centrum Młodzieży Europejskiej. Ośrodek znajduje się tuż przy Starym Mieście, a z jego okien rozpościera się piękny widok na zamek i amfiteatr oraz na urokliwy park i rzekę Łynę.

 

Polsko-Niemieckie Centrum Młodzieży posiada w swojej ofercie 21 schludnych pokojów wyposażonych w w łazienki z wanną lub prysznicem, telewizory oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja, w której goście mają szansę skosztować najpyszniejszych specjałów kuchni polskiej i niemieckiej.

 

Więcej niż hotel

 

Polsko-Niemieckie Centrum Młodzieży Europejskiej to nie tylko miejsce, w którym można przenocować, pysznie zjeść i spędzić mile czas. Ośrodek ten ma swoją szczytną misję, którą rzetelnie i skrupulatnie wypełnia. Misją tą jest budowa opartego na tolerancji i otwartości porozumienia między młodymi ludźmi z Polski i Niemiec. Temu celowi służą organizowane tu pobyty integracyjne stwarzające okazję do wspólnej nauki, zabawy i zacieśniania więzi między młodymi osobami różnych narodowości.

 

Polsko-Niemieckie Centrum Młodzieży Europejskiej to miejsce z historią, z misją oraz z duszą. Jeśli chcesz skorzystać z jego oferty, nie zapomnij o rabacie! Każdy, kto posiada VIP Kartę, może liczyć na 20% zniżki na nocleg w ośrodku. Więcej informacji na jego temat znajdziesz na stronie internetowej oraz fanpage’u.

 

NOCLEGI OLSZTYN STARÓWKA

 

Polsko-Niemieckie Centrum

Młodzieży Europejskiej

ul. Okopowa 25

10-075 Olsztyn

tel. 89 534 07 80

 

Tags: inne, WAKACJE

Drukuj