Partnerzy

25% zniżki na kurs rysunku i malarstwa w Domu Rozwoju w Olsztynie

Dodatkowo:

salony fryzjerskie olsztyn25% zniżki na kurs pisarski - sprawdź TUTAJ.

salony fryzjerskie olsztyn10% zniżki na pozostałe usługi - sprawdź TUTAJ.

 

Jest takie miejsce w Olsztynie, do którego możesz przyjść sam lub z najbliższymi; gdzie możesz odpocząć, napić się kawy, poczytać książkę albo oddać się twórczym aktywnościom, a wszystko to w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Zapraszamy do Domu Rozwoju w Olsztynie!

 

Idea Domu Rozwoju w Olsztynie

 

Dom Rozwoju to przytulne i przyjazne miejsce, które buduje pasja, energia i talent jego gości.

Każdy jest tu mile widziany. Dla każdego znajdzie się tu coś inspirującego.

 

Szkraby pokochają tutejszą poduszkolandię, w której w entuzjastyczny, acz w pełni bezpieczny sposób, dadzą upust swojej niespożytej energii. W tym czasie starsi mają szansę zaszyć się w cichym kąciku z kawą i ciekawą lekturą lub odbyć kreatywne spotkanie ze sztuką podczas jednego z organizowanych tu kursów. Dom Rozwoju w Olsztynie to miejsce przyjazne dla całej rodziny, a także... dla jej budżetu.

 

Skorzystaj ze zniżek w Domu Rozwoju w Olsztynie!

 

Każdy gość Domu Rozwoju w Olsztynie ma szansę zaoszczędzić na oferowanych tu usługach co najmniej 10% ceny. Wystarczy, że przy ich zakupie okażesz swoją VIP Kartę.

 

VIP Karta upoważnia również do 25% zniżki na wybrane kursy:

salony fryzjerskie olsztyn Kurs rysunku i malarstwa (start: 4 października)

Kurs jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sztuką, rozwinąć plastyczne talenty lub po prostu spędzić kreatywnie czas, dając upust swojej twórczej energii. Podczas zajęć: poznasz tajniki pracy z ołówkiem, farbami, tuszem i pastelami; dowiesz się, jak uchwycić perspektywę i zadbać o proporcje; nauczysz się malować martwą naturę, portret, pejzaż, itd.; stworzysz obrazy, których jakość i wartość zaskoczy nawet Ciebie.

salony fryzjerskie olsztyn Kurs pisarski (start: 3 października)

Jeśli w Twojej głowie kłębią się różne pomysły i historie, kurs pisarski wyposaży Cię w warsztat, dzięki któremu z łatwością przelejesz je na papier. Tutaj dowiesz się, jak pracować nad sceną, akcją i bohaterami, a także jakiego używać języka, by Twoja powieść ożyła i nabrała kolorytu. Podczas zajęć przełamiesz swoje twórcze blokady i rozwiniesz swoje pisarskie skrzydła, czego efektem będzie stworzenie Twojego własnego (arcy)dzieła.

 

Więcej szczegółów na temat Domu Rozwoju, jego oferty oraz szczególnej, rodzinnej atmosfery tego miejsca dowiesz się, odwiedzając je osobiście – przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 2 oraz poprzez oficjalny fanpage. Zapraszamy!

 

Dom Rozwoju 

siedziba główna:

ul. rtm. Witolda Pileckiego 2

11-041 Olsztyn

tel. 89 650 03 03

 

oddziały:

1) Galeria "W obrazkach"
(pokój sztuki domu rozwoju)
ul. Wilczyńskiego 25e/17 
(Centrum H&B)

2) "Poduszkolandia"
(pokój zabaw twórczych dla dzieci)
ul. Żeromskiego 24L

 

Tags: DZIECI, KURSY, inne

Drukuj