Partnerzy

30% zniżki na pakiet FitFlow Sport w poradni dietetycznej FitFlow w Olsztynie

 

Dodatkowo 25% rabatu na wszystkie usługi w FitFlow - sprawdź TUTAJ.

 

Od pewnego czasu próbujesz zrzucić kilka kilogramów: jesz coraz mniej, ćwiczysz coraz więcej, a wskazówka na wadze ani drgnie? W czym tkwi problem? Czy aby na pewno dobrze dbasz o swoje ciało i zdrowie? By znaleźć odpowiedzi na te pytania, często potrzeba pomocy specjalisty.

 

Jak znaleźć dobrego dietetyka w Olsztynie, który nie tylko zdiagnozuje źródło Twoich trudności, ale również będzie Ci towarzyszyć w drodze do osiągnięcia swojego dietetycznego celu naturalnie i w zgodzie z Twoją energią?

 

Jest wiele miejsc, które oferują pomoc dietetyczną, wykorzystując w tym celu rozmaite suplementy diety lub inne środki, które zaśmiecają organizm, przynosząc na dłuższą metę więcej szkody niż pożytku. Na szczęście można inaczej! Pracujący przy ul. Nowowiejskiego 3 eksperci FitFlow łączą zaawansowaną wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej z zamiłowaniem do naturalnych metod leczenia. Dzięki nim osiągniesz swój cel naturalnie, wychodząc przy okazji z błędnego koła, którym jest:

 

zła dieta → jednostka chorobowa → leczenie objawowe → apteka → skutki uboczne → jeszcze poważniejsza choroba → nowe leki.

 

Podczas konsultacji dowiesz się, jak dobrze zarządzać i dbać o swój dom, jakim jest Twoje ciało. Dzięki temu odzyskasz zdrowie, a zbędne kilogramy już nigdy nie spędzą Ci snu z powiek.

 

FitFlow to również miejsce które oferuje kompleksowe programy dietetyczne w Olsztynie z atrakcyjnymi VIP zniżkami. Z VIP Kartą zapłacisz tu:

30% mniej za pakiet FitFlow Sport, czyli:

 

244 zł zamiast 349 zł za pakiet FitFlow Sport, który obejmuje:
konsultację z oceną badań klinicznych, plan żywieniowy 7-dniowy, indywidualny plan treningowy na 31 dni rozpisany przez trenera personalnego oraz rozbudowany autorski panel edukacyjny*, który zawiera 40 kluczowych kwestii i porad dot. zdrowego odżywiania.

 

25% mniej za pozostałe usługi z oferty, czyli:

- 52,50 zł zamiast 70 zł za konsultację dietetyczną, która obejmuje m.in.: omówienie problemów zdrowotnych, które utrudniają Ci zrzucenie wagi; propozycję rozwiązań dieto-terapeutycznych; indywidualnie dobraną listę dozwolonych i zakazanych produktów spożywczych.

- 120 zł zamiast 140 zł za konsultację dietetyczną z oceną badań klinicznych, w której omówienie problemów i schematów ich rozwiązań jest poprzedzone dokładną analizą badań klinicznych pacjenta.

- 150 zł zamiast 200 zł za plan żywieniowy 7-dniowy, uwzględniający problemy zdrowotne oraz potrzeby aktywności fizycznej.

- 224 zł zamiast 299 zł za pakiet FitFlow, który obejmuje: konsultację z oceną badań klinicznych, plan żywieniowy 7-dniowy oraz rozbudowany autorski panel edukacyjny*, który zawiera 40 kluczowych kwestii dot. zdrowego odżywiania.

 

*Panel edukacyjny – 120 najważniejszych aspektów dotyczących zdrowego odżywiania. Jest to autorski poradnik FitFlow, który jest swego rodzaju przewodnikiem po świecie zdrowego odżywiania, obalając przy okazji mity, które krążą na jego temat w telewizji i internecie. Dzięki niemu, każda osoba po zakończonej współpracy z poradnią FitFlow, będzie wyposażona w wiedzę niezbędną do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych.

 

Więcej informacji na temat poradni dietetycznej FitFlow znajdziesz na jej oficjalnym fan page'u

 

[ZAMÓW KARTĘi korzystaj z promocji!

 

DIETETYK OLSZTYN

 

Fit Flow

ul. Nowowiejskiego 3/1

10-162 Olsztyn

tel. 535 846 400, 723 937 274

 

Tags: ZDROWIE, sport

Drukuj