Partnerzy

10% rabatu na cały asortyment (zniżka liczona od ceny detalicznej)

 Promocja -10% obowiązuje również na garnitury męskie - sprawdź TUTAJ.

 

Podobno pieniądze szczęścia nie dają… dopiero zakupy :) A jak uszczęśliwiają zakupy z rabatami? Przekonaj się, odwiedzając naszego partnera – hurtownię Seven znajdującą się przy ul. Księcia Witolda 7 w Olsztynie. Każdy posiadacz VIP Karty zyskuje tu 10% zniżki na cały asortyment – zniżka obejmuje również stylowe, męskie garnitury.

 

Hurtownia Seven, czyli 7 powodów, dla których warto odwiedzić ten sklep odzieżowy w Olsztynie:

 

1. Miejsce z historią i renomą.

Hurtownia ubrań Seven funkcjonuje w Olsztynie już od przeszło 30 lat, zyskując w tym czasie zaufanie i sympatię tysięcy klientów. Sklep od początku działa przy ul. Księcia Witolda 7.

 

2. Jest tu w czym wybierać!

Różne fasony kurtek, garniturów, koszul, bluzek, sukienek, a nawet kostiumów kąpielowych. Do wyboru, do koloru, na każdą okazję i zawsze w wysokiej jakości.

 

3. Ubrania dla każdego.

Hurtownia Seven w Olsztynie oferuje odzież zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn; dla małych i dla dużych; dla młodszych i starszych. Słowem: dla każdego!

 

4. Pracownicy służą poradą.

Jeśli wahasz się, czy ubranie dobrze na Tobie leży, albo czy pasuje do uroczystości, na którą się wybierasz – bądź spokojny! Obsługa hurtowni Seven zawsze podpowie, pomoże i doradzi :)

 

5. A gdy zmęczą Cię zakupy…

...jest tu gdzie odpocząć! W sklepie przy ul. Księcia Witolda znajduje się specjalny kącik z wygodną kanapą i automatem serwującym pyszną kawkę.

 

6. Bardzo dobra lokalizacja.

Hurtownia 7 w Olsztynie znajduje się na Osiedlu Grunwaldzkim, gdzie z łatwością dostaniesz się każdym środkiem transportu.

 

7. No i najważniejsze: są tu zniżki!

VIP płaci mniej! Każdy posiadacz VIP Karty oszczędza na zakupach w Seven 10%! Zniżka obejmuje cały asortyment, w tym również garnitury męskie.

 

 

Hurtownia odzieży Seven

Olsztyn, ul. Księcia Witolda 7

tel. 89 523 70 93

 

 

Tags: SKLEPY ODZIEŻOWE

Drukuj