Partnerzy

15% zniżki na szkolenie psów w Uniwersytecie Czterech Łap

 

Dodatkowo 15% rabatu na szkolenie psów - sprawdź TUTAJ.

 

Kartę VIP upoważniającą do uzyskania zniżek możesz nabyć bezpośrednio w siedzibie Uniwersytetu Czterech Łap.

   

Jak dogadujesz się ze swoim psem? To Ty wyprowadzasz go na spacer, czy on Ciebie? Zdarza się, że skacze po ludziach? Bywa agresywny? Nie zawsze jesteś w stanie nad nim zapanować? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, czas najwyższy sięgnąć po profesjonalną pomoc. Szkolenie psów prowadzone przez Uniwersytet Czterech Łap da Ci szansę naprawić komunikację z psem, sprawiając, że wspólne spacery staną się czystą przyjemnością dla każdej ze stron.


Z VIP Kartą na wszystkie szkolenia otrzymasz 15% zniżki. Rabat obejmuje również usługi hotelowe dla psów, kotów i innych małych zwierząt.

 

Szkolenie psów Olsztyn – dlaczego warto?

 

Istnieje co najmniej 3 powody, dla których warto wybrać się na olsztyński Uniwersytet Czterech Łap. Po odbytych szkoleniach:

 poprawią się Twoje relacje z psem: Ty będziesz potrafił odczytać jego sygnały, a on będzie lepiej rozumiał Twoje komunikaty,

 Twój pies przestanie zachowywać się w niepożądany (np. agresywny) sposób wobec innych ludzi i zwierząt,

 Wasze spacery przestaną być przykrym obowiązkiem, a staną się źródłem obopólnej satysfakcji.

 

Szkolenia psów w Olsztynie to szansa, by pod okiem specjalisty skorygować błędy w Twojej komunikacji z psem. To również okazja, by wymienić doświadczenia z innymi właścicielami, ponieważ szkolenia mają charakter grupowy. Pamiętaj że nigdy nie jest za późno na wychowanie swojego psa :)

 

Hotel dla zwierząt w Olsztynie

Szkolenia psów to nie jedyna usługa, jaką oferuje Uniwersytet Czterech Łap. Jeśli wyjeżdżasz na urlop i nie masz z kim zostawić psa, kota, chomika lub innego małego zwierzaka, w ośrodku znajdziesz komfortowy hotel dla zwierząt, w którym możesz pozostawić swojego pupila pod czujnym okiem i troskliwą opieką specjalistów.

 

A wszystko to z 15% zniżką! Kup VIP Kartę i korzystaj ze szkoleń dla psów oraz hotelu dla zwierząt z atrakcyjnymi rabatami!

 

Po więcej informacji na temat Uniwersytetu Czterech Łap zapraszamy na jego stronę internetową oraz fanpage.

 

Uniwersytet Czterech Łap

Animals Sp. z o.o.

Olsztyn,ul. Świerkowa 26

(wejście od ul. Bałtyckiej)

tel. 608 460 806, 692 480 402

  

Tags: ZWIERZĘTA

Drukuj