Partnerzy

10% rabatu na całe menu pizzerii New York Pizza Department

 

Lubisz pizze z dużą ilością pysznych dodatków i apetycznie ciągnącym się serem? Któż nie lubi! Z myślą o wszystkich smakoszach nawiązaliśmy współpracę z najsmaczniejszą pizzerią amerykańską w Olsztynie – New York Pizza Department. W ramach tej współpracy posiadacze VIP Karty pałaszują wszystkie smakowitości z menu restauracji 10% taniej!

 

Najlepsza amerykańska pizza w Olsztynie

 

Wyborne dodatki, perfekcyjnie winny i słodki sos pomidorowy i klasyczne amerykańskie ciasto wyrabiane ręcznie przez pasjonatów – oto recepta na idealną pizzę, którą serwuje olsztyńska restauracja New York Pizza Department. To, czym wyróżnia się nowojorska pizza jest ciasto, które po wypieczeniu jest tak pysznie miękkie, że możesz je złożyć na pół i zjeść jak kanapkę!

 

W menu restauracji znajdziesz aż 37 wersji amerykańskich pizz, a także mnóstwo innych smakołyków: burgery, pasty, dania z kurczakiem, sałatki... Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

Z VIP Kartą oszczędzisz 10% na każdej z nich. Dzięki temu zapłacisz:

od 16,11 zł do 39,51 zł za pizze;

od 16,11 zł do 20,61 zł za pyszne makarony,

od 16,20 zł do 19,80 za soczyste, amerykańskie burgery,

od 9,90 zł do 26,91 zł za dania z kurczakiem przyrządzanym w manhattańskim stylu,

od 13,41 zł do 17 zł za sałatki,

od 6,20 zł do 14,31 za przekąski.

  

Po więcej informacji na temat pysznej, amerykańskiej oferty New York Pizza Department, zapraszamy na stronę internetową restauracji oraz na jej fanpage.

 

Pizzeria New York Pizza Department 

Olsztyn, Krasickiego 6

tel. 89 500 03 33

 

PIZZA OLSZTYN

 

Tags: RESTAURACJE

Drukuj