Partnerzy

15% rabatu na moskitiery oraz 10% rabatu na pozostały asortyment w firmie MAXROL

Dodatkowo 15% rabatu na osłony wewnętrzne w firmie MAXROL - sprawdź TUTAJ

 

Lubisz słońce, ale przeszkadza Ci, gdy w czasie pracy lub relaksu świeci Ci prosto w oczy? Uwielbiasz ciepłe, letnie wieczory, ale nie przepadasz za owadami, które wpadają do sypialni przez otwarte okno? Jest sposób, by wyeliminować elementy, które psują urok wiosenno-letnich dni i nocy. Zamontuj w swoim mieszkaniu osłony wewnętrzne i moskitiery, a po wyżej wymienionych uciążliwościach nie będzie śladu!  Z VIP Kartą kupisz je w Olsztynie z 15% zniżką!

 

Rolety i żaluzje - najlepsza ochrona przed nadmiarem słońca

 

Osłony wewnętrzne to proste i niedrogie rozwiązanie, które pozwoli Ci ograniczyć ilość promieni słonecznych wpadających do mieszkania za dnia, a do tego zapewni prywatność nocą. Decydując się na ich montaż, zyskujesz nie tylko wyższy komfort mieszkania, ale również efektowną dekorację wnętrz. Z uwagi na szeroką ofertę osłon wewnętrznych w olsztyńskim sklepie Maxrol, z łatwością dobierzesz rozwiązanie dopasowane idealnie do Twojego mieszkania. Z VIP Kartą kupisz je z atrakcyjną 15% zniżką!

 

Moskitiery - skuteczny sposób na owady

 

Ten sam rabat obowiązuje również na zakup moskitier, które pomogą Ci uchronić się przed nieproszonymi gośćmi, takimi jak muchy, komary czy osy. Zamontuj zabezpieczenie na drzwiach i oknach, a owady nie będą Ci już psuć letnich wieczorów na balkonie. Dodatkowym atutem rozwiązania jest ochrona przed zanieczyszczeniami powietrza, która pozwoli Ci lepiej zadbać o zdrowie swoje i domowników.

 

Oprócz wyżej wymienionych zniżek, VIP Karta gwarantuje Ci również 10% rabatu na pozostały asortyment sklepu Maxrol, czyli m.in. na wysokiej klasy drzwi, bramy i okna. Polecamy! 

 

Więcej informacji na temat oferty naszego Partnera, znajdziesz na jego stronie internetowej.

 

ZAMÓW KARTĘ i korzystaj z rabatów!

 

 

MAXROL

Olsztyn, ul. Szarych Szeregów 2

 tel. 888 649 060

www.maxrol.olsztyn.pl

 

UWAGI:

*oferta nie łączy się z innymi promocjami

 

Tags: BIZNES, inne, dom i mieszkanie

Drukuj