Partnerzy

20% na konsultacje indywidualne u doradcy chustowego

 

Szukasz doradcy chustowego w Olsztynie? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia! Skorzystaj z usług Doroty Gołębiewskiej, a poznasz wszelkie tajniki chustonoszenia z 20% zniżką.

 

Doradca chustowy - dlaczego warto skorzystać z jego usług?

 

Noszenie dziecka w chuście niesie ogrom korzyści, zarówno dla malucha, jak i dla jego rodziców. Bliskość, poczucie bezpieczeństwa, prawidłowy rozwój pociechy to tylko niektóre z zalet chustonoszenia. Chcesz, by stały się udziałem Twoim i Twojego dziecka, ale obawiasz się, że nie poradzisz sobie z właściwym zawiązaniem chusty? Doradca chustowy to osoba, która skutecznie pomoże Ci uporać się z tego rodzaju trudnościami.

 

W Internecie istnieje wiele poradników, które uczą właściwego wiązania chusty, choć, co warto zaznaczyć - nie wszystkie uczą dobrych technik. Nic nie jest jednak w stanie zastąpić specjalisty, który na żywo podpowie, skoryguje i pokaże, co to znaczy idealnie dociągnięta chusta.

 

Z pomocą Doroty Gołębiewskiej wybierzesz odpowiednią chustę, a następnie nauczysz się, jak poprawnie ją wiązać, by noszenie w niej dziecka było komfortowe zarówno dla Ciebie, jak i dla niego. Wszystko to na terenie Olsztyna bądź też jego okolic i z atrakcyjną 20% zniżką.

 

Dorota Gołębiewska prowadzi zarówno konsultacje indywidualne, jak i warsztaty grupowe. Chętnie organizuje również spotkania z kobietami w ciąży, które chcą zgłębić tajniki kangurowania jeszcze przed pojawieniem się pociechy na świecie. Zapraszamy do skorzystania z usług doradcy chustowego z 20% zniżką! 

 

Więcej informacji na temat oferty Doroty Gołębiewskiej uzyskasz kontaktując się telefonicznie pod nr: 518 571 622 lub przez Messenger. Zapraszamy też do odwiedzenia oficjalnego fan page'a.

 

Doradca chustowy 

Dorota Gołębiewska

Olsztyn

tel. 518 571 622

 

 

Tags: DZIECI, inne

Drukuj