Partnerzy

10% rabatu na pranie garniturów w Pralni Tara

 

35 zł zamiast 39,50zł za wypranie garnituru w Pralni Tara w Olsztynie.

 

Dodatkowo:

salony fryzjerskie olsztyn 10% rabatu na pranie sukien - sprawdź TUTAJ.

salony fryzjerskie olsztyn 5% rabatu na pozostałe usługi

 

NOWOŚĆ: Pralnia Tara świadczy teraz także usługi mobilne! Przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy rzeczy do prania, a po wykonanej usłudze przywieziemy je z powrotem, a to wszystko za jedyne 10zł! 

 

[ZAMÓW KARTĘ] i korzystaj z promocji! Kartę VIP upoważniającą do zniżek kupisz także na miejscu, w lokalu Pralni Tara - w promocyjnej cenie.

 

 

Pralnia Tara – jedyna taka pralnia w Olsztynie!

 

Czy wiesz, że… Pralnia Tara jako jedyna w Olsztynie korzysta z innowacyjnego systemu WET-CLEANING, który skutecznie czyści ubrania bez używania agresywnych środków chemicznych?

 

Dzięki tej nowoczesnej metodzie upierzesz każdą tkaninę – nawet tę najbardziej delikatną lub przeznaczoną wyłącznie do prania chemicznego. WET-CLEANING poradzi sobie świetnie z odzieżą sportową, roboczą, a także z delikatnymi wełnianymi swetrami czy eleganckimi garniturami.

 

Największą zaletą nowoczesnej technologii wykorzystywanej w Pralni Tara jest to, że pranie nie wymaga wysokiej temperatury, agresywnych środków piorących ani silnych mechanicznych ruchów, dzięki czemu ubrania nie kurczą się i nie niszczą. Po upraniu są jednak za to perfekcyjnie czyste, zachwycając miłym zapachem i miękkością w dotyku. Dodatkowym atutem metody jest to, że jest ekologiczna, a korzystając z niej – chronisz środowisko!

 

Gdzie możesz skorzystać z innowacyjnej metody WET-CLEANING? Zapraszamy do Pralni Tara. W zależności od Twoich upodobań, możesz tu skorzystać z pralni samoobsługowej, a także zlecić czyszczenie obsłudze.

 

Każdy posiadacz VIP Karty, który okaże pracownikowi Pralni swoją kartę rabatową zapłaci:

salony fryzjerskie olsztyn jedyne 35 złotych (zamiast 39,50 zł) za wypranie garnituru!

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat Pralni oraz świadczonych przez nią usług, zapraszamy na stronę internetową firmy oraz jej fan page.

 

[ZAMÓW KARTĘ]

 

PRALNIA OLSZTYN

 

Pralnia TARA

ul. Obrońców Tobruku 15 lok. 3

11-092 Olsztyn

tel. 697 527 653

 

Uwagi:

* rabat nie łączy się z innymi promocjami

 

 

Tags: BIZNES, inne

Drukuj